Aplikace EuroISDN Titulní strana

Vzhledem k postupnému snižování cen za pořízení a provoz ISDN přípojek od společnosti Telefónica O2 je mnohem výhodnější jejich prostřednictvím připojit pobočkové telefonní ústředny .

Měsíční paušál za provoz jedné ISDN přípojky je 595 Kč (ISDN A s neomezeným voláním po ČR 755 Kč), zatímco běžné "podnikatelské" telefonní linky 495 Kč.
Protože ISDN přípojka plně nahradí dvě analogové linky (paušál 990 Kč), vyplatí se pořídit si takovou ústřednu, která může využít výhod ISDN přípojek.

ISDN přípojka nejen funkčně nahradí dvě linky (přenese dva hovory najednou), přitom má v základní ceně 4 telefonní čísla, navíc přináší za uvedenou cenu další doplňkové služby.

Nabízím Vám vypracování nezávazné kalkulace nové telefonní ústředny.

S ohledem na běžně nulový měsíční paušál připojení pomocí VoIP (včetně menší provolby aneb SIP trunku)
je aktuálně připojení pomocí EuroISDN naprosto nezajímavé.

Základní informace o ISDN:

Telefónica O2 nabízí ISDN připojení v následujících variantách:

EuroISDN2 tzv. základní přípojka, ve světě obvykle nazývaná BRI, BRA nebo S0. Je základní variantou pro přenosy dat, provolbu pro menší podniky a pro domácí použití. Umožňuje využití dvou datových B-kanálů o rychlosti 64 kbit/s a pro tzv. signalizaci využívá další D-kanál o rychlosti 16 kbit/s. K jedné základní přípojce je možné připojit více zařízení (datovou kartu, telefon, fax, bezšňůrový telefon, videokonferenční kartu), přitom současně mohou pracovat dvě zařízení. Uživatel může být navíc upozorněn na další (třetí) příchozí spojení.
Základní přípojka EuroISDN2 tedy nahradí dvě telefonní linky, přitom má mnohem širší možnosti za nižší cenu.
Pro provoz ISDN linky je nezbytný tzv. NT člen.
EuroISDN30 tzv. primární přípojka, ve světě obvykle nazývaná PRI, PRA nebo S2. Je tvořena 30 B-kanály o rychlosti 64 kbit/s a pro signalizaci používá jeden D-kanál o rychlosti 64 kbit/s. Obvykle se využívá pro připojení nebo vzájemné propojní větších pobočkových ústředen (nahrazuje tzv. 2Mbit přípojku PCM).
  Jeden B-kanál umožňuje v jednom okamžiku např. přenos telefonního hovoru, přenos faxu (analogového skupiny G3 i rychlého digitálního G4), nebo spolehlivý přenos dat (např. videokonferenci či zálohu pronajatých okruhů).

Nabízená zařízení objednání: obchod@fonservis.cz

malé PbÚ Nabízíme komfortní telefonní ISDN / IP ústřednu Panasonic KX-TDA15


Špičková hybridní ústředna KX-NCP500XNE (pro 8 telefonů, lze rozšířit až pro 172 telefonů)

střední PbÚ Karty EuroISDN2 jsou dostupné pro všechny ústředny řady Panasonic KX-TDA,
karty EuroISDN30 jsou dostupné k ústřednám řady Panasonic KX-TDA/KX-TDE/KX-NCP
podrobnosti
velké PbÚ Můžeme nabídnout jak nové ústředny Panasonic KX-TDA600/KX-TDE600 (jako jedna z 10 firem v ČR) na zavolání
Gigaset Bezšňůrové digitální bezšňůrové systémy, mohou nahradit nejmenší pobočkové ústředny. Umí využít vícenásobná účastnická čísla jako náhradu provolby, je možné k nim připojit až 8 bezšňůrových telefonů DECT-GAP. na zavolání

Poslední změna dne 01.05.2020. Titulní strana